Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere Vatandaşlık Başvurusu Hakkında


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 16:13:56

Ankara Antlaşması vizesi sonrası alınan Sürekli Oturum İzni'ni takip eden bir yılın toplamda 5 yılın İngiltere'de tamamlanması ile gerekli diğer şartların da sağlanması şartı ile İngiltere Vatandaşlığı'na geçiş için başvuru yapılabilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere Vatandaşlık Başvurusu Hakkında

İngiliz Vatandaşlığı'na başvuru için İngilizce dil biliyor sertifikası alınmalıdır. Buna ek olarak "İngiltere'de Yaşam" (Life in the UK) testinden başarılı olmak durumundasınız.

 18-65 yaş arası herkes için İngiliz Vatandaşlığı'na başvurularında İngilizce sertifikası ve Life in the UK testi şartına sağlamak zorundadır. Bu sertifika ve test sonucu olmadan başvuru yapmak mümkün değildir.

Firmamız, Türkiye(Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep) ve İngiltere (Londra) ofisleri ile Birleşik Krallık / İngiltere göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşan kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm  İngiltere Vizesi  ve Ankara Antlaşması Vizesi  başvurularında başvuru dosyalarının incelenmesi, eksik olan noktalarda vize başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü noktasında yapılabileceklerin belirlenmesi, vize başvuru hazırlık sürecindeki  hizmetlerin sağlanması noktasında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ankara Antlaşması kapsamınca yapacağınız İngiltere Vizesi başvurularınız için danışmanlarımızla görüşebiliriz ve vize başvurularınızı onların gözetiminde yapabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere Vatandaşlık Başvurusu Hakkında" sayfası 1238 defa okundu